Головні причини, через які пральна машинка стрибає під час роботи, та як цього позбутися

Пральні машини стоять в кожній оселі. Ця техніка має свої переваги, але іноді процес прання може засмутити. Машинка під час роботи стрибає та вібрує, навіть якщо підлога рівна. Щоб це припинити, потрібно виявити причини такої поведінки пристрою та усунути їх. Деякі з них можуть бути очевидними, а деякі доведеться шукати.

Найпоширеніші причини:

Транспортувальні болти. Ними кріпляться всі деталі техніки до корпусу. Тому, їх слід зняти після покупки, інакше пральна машина буде стрибати та вібрувати, тоді механізми будуть вільно рухатися під час віджиму.

Нерівна та слизька підлога. Розташовуйте пральну машину лише на рівній та не слизькій підлозі. В разі чого придбайте спеціальні рядки або гумові килимки.

Перевантаження барабана речами та його нерівномірний розподіл теж впливають на процес прання. Якщо білизна зібралася в одному місці, ввімкніть машинку та розподіліть вміст рівномірно.

Зношування амортизаторів та пружин в механізмі. Якщо це стало причиною поганої роботи техніки, слід зробити заміну цих деталей.

Стороння річ в барабані. Різні шпильки та металеві деталі, також, призводять до дисбалансу машинки.

Знайти та усунути причини поганої роботи пристрою можна самостійно, але краще запросити майстра. Самостійно можна почистити барабан від зайвих предметів та почистити фільтр від сміття. Якщо проблема все ще залишилася, тоді знадобиться допомога фахівця.

Усунення вібрації.

Спочатку вимкніть машинку, злийте зайву воду та відключіть від мережі. Відкрийте двері та дістаньте половину речей. Потім можна ввімкнути той самий режим прання, але встановити не такий інтенсивний режим віджиму.

Перед пранням перевірте пристрій на стійкість. При встановленні скористайтеся рівнем та перевірте чи рівно стоїть машинка.

Якщо причину вібрування машинки встановити не вдалося, зверніться до майстра, який зможе вирішити ситуацію.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!