Головні правила поливу орхідеї. Як це слід робити, щоб гарно та довго квітнула

Орхідеї квітнуть упродовж кількох тижнів, радуючи господинь своєю неперевершеною красою. Це дуже популярна рослина, невибаглива й дуже гарна, тому її з задоволенням розводять в домашніх умовах господині.

Існує багато сортів цих квітів, від низькорослих до гігантських видів, а ще вони мають велику палітру кольорів, що говорить про широкий їх вибір. При правильному догляді можна постійно мати квітучу орхідею на підвіконні. Однак, для цього потрібно враховувати різні нюанси та примхи цієї незвичайної квітки. Особливо це стосується сортових видів орхідей.

Кілька простих порад по догляду за орхідеями.

Першочергово вони потребують своєчасного поливу. Для цього ставлять горщик разом з рослиною в більший горщик заповнений чистою й відстояною теплою водою. Вона має покрити субстрат рослини в кілька сантиметрів вище й залишити її там на 15-20 хвилин, щоб він добре набрався вологи. Після потрібно злити воду з нижнього горщика та одночасно ретельно вимити його з зовнішньої та з внутрішньої сторони, видаливши при цьому ймовірні шкідливі бактерії й грибки.Під час утворення орхідеєю перших квітконосів та бутонів на них, важливо її в цей період підживити, придбавши спеціальне добриво для орхідей. Його можна розчинити у воді чи встромити паличку в субстрат. Також, можна поливати зверху на повітряне коріння рослини та на її субстрат. Періодично проводять видалення старого пожовклого чи зморщеного листя, сухих повітряних коренів та квітконосів, що відцвіли.

Взимку, коли в приміщенні працюють батареї опалення чи в літню спеку, проводити полив орхідей потрібно 1 раз на 7-10 днів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!