Головні правила догляду за орхідеєю в кінці зими: полив, підживлення та розташування

Орхідея – це теплолюбива та примхлива квітка, яка вимагає певного догляду, особливо в зимовий період. Варто зазначити, що вчасний полив, підгодівля та правильне розміщення на підвіконні дозволить орхідеї гарно квітнути й розвиватися.

Полив.

Взимку квітка відпочиває, тому її потрібно поливати 1 раз у два тижні. А якщо в приміщенні занадто сухе та гаряче повітря через інтенсивне опалення, тоді поливати необхідно частіше, коли зморщується та біліє псевдобульба. Поливати квітку необхідно так: поставити горщик з квіткою у ємність з водою й дати постояти протягом 15-20 хвилин. Після цього, потрібно горщик дістати з води й поставити в лоток для стікання зайвої вологи.

Підживлення.

Для гарного й рясного цвітіння, орхідею варто підживлювати необхідними добривами. Якщо квітка зацвітала, тоді дозу добрива слід зменшити у 2 рази.

Розташування.

Орхідея боїться різких перепадів температури. Тому, ставити горщик з квіткою потрібно на таке підвіконня, де буде багато світла й не доведеться постійно відчиняти вікно на провітрювання, бо холодне повітря може пошкодити кореневу систему, що призведе до її гниття. Якщо ж все-таки необхідно провітрити приміщення, тоді перенесіть квітку в більш тепле місце.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!