Фітофтора не буде чіплятись до ваших помідорів. Дієві способи захистити врожай

Помідори потребують правильного догляду. Також, їх потрібно захищати від фітофтори.

Полив відіграє важливу роль в захисті рослин від фітофтори. Нестача поливу призводить до поганого росту рослин, через що фітофтора одразу атакує кущі.

Варто дотримуватися золотої середини в догляді. Щоб томати виросли міцними та дали багато зав’язей, води знадобиться багато. Однак, грибок любить вологе середовище. Надмірна вологість дуже небезпечна при різких перепадах температур. Вночі температура знижується, вдень — підвищується, через що з’являється конденсат та рівень вологи підвищується. Якщо полити рослини ввечері, волога буде випаровуватися повільно. Листя рослин, також, виділяють вологу. Тому, вранці під помідорами буде мокрий ґрунт, самі кущі та теплиця, також. Для такої хвороби, як фітофтора, таке середовище є ідеальним.

Поливайте помідори вранці теплою водою. Найкраще це робити о 8-9 ранку,  вдень в теплиці спекотно, але при гарному провітрюванні, томатні кущі засвоять необхідну вологу, а до вечора ґрунт висохне та випаровувань буде менше.

Тому, щоб захистити рослини від фітофтори, потрібно корегувати полив. Також, необхідно провести обприскування молочною сироваткою, борною кислотою або іншими засобами. Тоді фітофтори на городі не буде.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!