Домашнє добриво для томатів. Швидко ростуть та червоніють

Помідори ростуть на кожній ділянці. Однак, ці рослини потребують більше поживних речовин, ніж інші. Щоб помідори виросли крупними та смачними, підживіть їх калієм. Калійне добриво можна приготувати власноруч.

Калій забезпечує формування квітів та плодів. Для покращення плодоношення помідорів, можна придбати рідке або гранульоване калійне добриво. Або просто посадіть на ділянці окопник. Це бур’ян, що має волохате листя, в якому багато калію та інших поживних речовин.

Для приготування добрива зберіть листя окопника, видаліть квіти та стебла, подрібніть листя, щільно покладіть в контейнер й залийте водою. Накрийте кришкою та залиште настоюватися протягом кількох тижнів. На кришку краще покласти цеглину, бо під час розкладання окопник виділяє жахливий аромат.

Готове добриво має вигляд чорного осаду з поганим запахом. Через 3 тижні суміш перетворюється на коричневу рідину з приємним ароматом. Розлийте добриво по пластикових пляшках та зберігайте в прохолодному й темному місці. Для підживлення томатів розведіть добриво з водою в співвідношенні 1:10.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!