Для чого потрібно палити лаврове листя вдома, та яку користь воно приносить

Лаврове листя є на кухні кожної господині. Однак, не кожна знає, де ще його можна використовувати, окрім додавання під час приготування страв.

Лавровий лист можна використовувати в побуті. Наприклад, можна підпалити лавровий лист. Коли він тліє, виділяється специфічний запах, який принесе користь. Наприклад, таким чином можна усунути неприємний аромат, а також, наповнити житло свіжістю надовго.

Лавровий лист має заспокійливу дію. Під час тління він знижую стрес та розслабляє, що дуже корисно після важкого дня.

Також, можна знизити відчуття болю. Це, звичайно, не допоможе при важких захворюваннях, але легкий біль усунути вдасться.

Лавр, що тліє, покращує психічний стан та налагоджує стосунки в родині. При задиханні, підпаліть лавр — це полегшить фізичний стан людини.

Комахи не люблять запах лаврового листя та тікають. Люди, що поважають китайську культуру, стверджують, що запах лаврового листя залучає в оселю гарні новини. Також, ароматом лавра можна залучити в дім достаток, очистити ауру від негативної енергетики та усунути труднощі в житті.

Правила підпалювання лаврового листя.

Обирайте сухі листки, інакше вони не будуть горіти. Кількість підпалюваного листя залежить від розмірів житла. Сірником або запальничкою підпаліть лист та покладіть його в зручну ємність. Потім пройдіться з тліючим листям по кожній кімнаті. При середній площі будинку, достатньо буде двох листочків.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!