Пропонуємо скористатися перевіреним й дешевим методом підживлення квітів — це активоване вугілля.
Підживлення кімнатних квітів.
Власницям орхідей знайомі обсидіанові кругляки вугілля. Отже, якщо треба зрізати постраждалі частини орхідеї під час пересадки, тоді рекомендовано добре посипати зріз активованим вугіллям — це захистить її від різних пошкоджень.
Колосальна користь.
Всім відомий сорбент, насправді, коштує дуже дешево, ніж професійне добриво. Він дуже корисний для кімнатних рослин, бо спроможний забрати в себе зайву вологу й токсичні речовини. Вугілля зменшує велику кислотність землі та може впоратися з непотрібними випаровуванням й металами. Це все може потрапити на квіти через відкрите вікно разом із брудним повітрям.
Методи підживлення інших квітів.
Давайте дізнаємося, як правильно підживлювати інші квіти за допомогою активованого вугілля. Існують два методи: сухий та вологий. Для сухого візьміть 2 таблетки вугілля й розділіть їх на 4 частини. Ця кількість вугілля вважається найкращою для підживлення невеликої квітки.
В горщику з квітами зробіть ямки глибиною 2-3 см., покладіть туди вугілля й засипте його. Вже потім, можна полити квітку. Тільки не кладіть цілі таблетки вугілля поверх землі, бо від цього не буде ніякого ефекту.
Вологий метод — це покращений полив для рослин. Таке підживлення робиться дуже легко. Для цього розведіть кілька таблеток вугілля у малій кількості теплої води. Потім, залийте цією водою квіти, тільки пильнуйте, щоб ця рідина повністю ввібралася у землю. Сухий метод, вважається, найефективнішим, але можете обрати між двома методами для себе найкращий.
Домашнє підживлення кімнатних рослин.
Для домашнього підживлення використовують не тільки активоване вугілля, а ще й настоянку зі шкірки банана чи мандарину. Для приготування візьміть одну літрову банку води кімнатної температури та наріжте дрібно шкірку банана або мандарину. З’єднувати ці інгредієнти не потрібно, тому ліпше вибрати щось одне.
В приготовану банку з водою покладі шкірки мандарина на 2-3 годин. Як тільки вода жовтіє, можна сміливо поливати свої кімнатні рослини. Зверніть увагу на те, щоб підживлення не було гарячим, бо це шкодить квітам.