День Іоанна Милостивого — 25 листопада. Що потрібно зробити кожній жінці

25 листопада, християни відзначають день Іоанна Милостивого, який був народжений у 1 сторіччі. Батько його був губернатором острова Кіпр.

У молодому віці Іоанн втратив дружину та дітей. Ця жахлива трагедія наштовхнула його турбуватися про бідних та нужденних протягом всього життя. Святого обрали патріархом Александрії. Перед тим, як піти з життя, він вирішив розподілити все, що мав між бідними людьми.

Традиції в цей день.

Люди вірили, що гарні вчинки, зроблені в цей день, полегшують існування покійних на тому світі.

Дівчата, які ще незаміжні, не повинні купувати взуття зі своїми подружками, бо можна залишитись самотньою або невдало вийти заміж.

Заміжні жінки годують своїх чоловіків горіхами, щоб ті були ласкаві, уважні та не сварилися.

Свято добре підходить, щоб робити дорогі та великі придбання. Такі речі зазвичай якісні та довговічні.В день святого Іоанна християни читають молитви  Ісусу Хресту, Діві Марії та Янголу-охоронцю, щоб попросити ласкавої долі для своїх дітей. Це необхідно робити лише з чистими подумами та від щирого серця. До святих можна звернутися, використовуючи молитви або ж своїми словами, але неодмінно щиро.

Віряни відвідують храм, ставлять свічку та моляться Іоанну Милостивому, прохаючи про міцне здоров’я, добробут та щастя для дітей.

Народні прикмети в цей день.

Чутно як голосно співають горобці, чекайте на відлигу.

Хмари пливуть низько — до холодної погоди, а якщо пливуть проти вітру — до снігу.

Йде дощ — така погода триматиметься до лютого.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!