Де саме та як правильно зберігати консервацію, щоб не псувалась та не стріляли банки

Кожного літа господині займаються консервацією. Однак, не всі знають, де краще зберігати її, щоб вона жила довше.

Навіть в невеликому будинку можна знайти місце для зберігання закочених ємностей з овочами, ягодами та фруктами. Ідеальний варіант – це зберігати консервацію в коморі або на антресолі над дверима. Головне, щоб ніша була міцною. Також, можна придбати спеціальну етажерку та поставити її в кухні або коридорі. Гараж взагалі ідеально підійде для зберігання консервації. Головне, щоб в ньому не було надмірної кількості вологи, інакше кришки заржавіють, а це має негативний вплив на консервовані продукти.

Однак, якщо жоден з варіантів не підходить, можна зберігати консервацію на балконі. Він повинен бути утепленим, щоб банки не замерзли та не лопнули через перепади температури. Зберігання закруток повинно відбуватися за температури 7-10 градусів тепла. Якщо дотримуватися оптимальних умов, консервація буде зберігатися протягом тривалого часу. Не допускайте потрапляння сонячного світла на банки, протягів та підвищеного рівня вологості.

Деякі види консервації можна зберігати в холодильнику, якщо дозволяє місце. Або поставте на нього лише банки по 0,5-1 л. всі інші можна зберігати під ліжком, в шафі, в кухонній тумбі та будь-де по квартирі, головне подалі від батарей.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!