Давно не було такої осені. Синоптики розповіли коли чекати на перші заморозки та бабине літо

Осінь 2023 року не обіцяє бути теплою. З жовтня почнуться похолодання. На початку сезону стоятиме тепла погода та можна чекати на 2-3 бабиних літа. У вересні та жовтні опадів буде більше, ніж зазвичай. З листопада почнуться морози, а зима буде ранньою.

В перші дні вересня ще можна буде насолодитися літнім теплом. Однак, через декілька днів вже похолодає, очікуються дощі та сильний вітер. З другої половини вересня знов потеплішає, а потім різко похолодає та будуть опади. Наприкінці вересня розпочнеться друге бабине літо, але місцями дощитиме. Температура повітря становитиме 12 градусів тепла.

В жовтні прийдуть перші заморозки. Місяць буде холодним. Вдень можна буде відчути тепло, але ночі будуть досить холодними. Буде декілька теплих днів, після чого знов похолодає та дощитиме. Після Покрови почнеться ще одне бабине літо. Погода буде сухою та теплою. Наприкінці жовтня, також, буде тепло протягом декількох днів, але потім температура повітря знизиться й почнуться дощі. До 8 числа температура повітря становитиме 2-3 градуси тепла. На початку місяця буде сухо та тепло. В деякі дні температура сягатиме до 17 градусів тепла.

В першій половині листопада очікується багато опадів. Вночі температура опускатиметься нижче нуля. В середині місяця можна чекати на коротке потепління. В другій декаді місяця стоятиме тепла погода майже без опадів. В кінці листопада буде прохолодно, але сухо. Середня температура становитиме близько 3 градусів тепла. До кінця місяця показник термометра опуститься нижче нуля.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!