В сучасному світі всі користуються мережею Wi-Fi, щоб мати доступ до інтернету. Частіше за все користувачі смартфонів тримають модуль активним, але деякі з них вважають, що краще його вимикати. Це впливає на зниження заряду акумулятора, а також, може відволікати увагу сповіщення.
Чи розряджається батарея при ввімкненому Wi-Fi.
Так, будь-який активний модуль розряджає акумулятор. Якщо вимкнути Wi-Fi на ніч, то це заощадить запас батареї, але він буде невеликий. Зараз кожен смартфон має гарну оптимізацію споживання енергії. Якщо є необхідність в заощадження заряду, то можна вимкнути модуль повністю. Якщо просто вимкнути мережу, то пристрій буде активно шукати нові точки доступу, що сприяє розрядці акумулятора.
Отримання даних.
Під час вимкненого модуля Wi-Fi, обмін даними та будь-які оновлення припиняються й поновлюються вночі, якщо знов ввімкнути модуль. Так додатково споживається енергія, бо починається скачування та установка нового контенту. Однак, більшість власників смартфонів віддають перевагу завантаженню оновлень по мірі надходження, ніж всі й одразу при підключенні до мережі вранці або протягом дня. В такому випадку потрібно розуміти, що важливіше в першу чергу — зручна робота або заряд батареї. Також, не кожен хоче постійно чути звук повідомлень, що надходять з соціальних мереж.
Шкода Wi-Fi для здоров’я.
З цього приводу існують різні думки. Все-таки ми не бачимо ті радіохвилі, що утворюються під час роботи Wi-Fi, тому більшість вважає, що краще триматися від них якнайдалі. Фахівці стверджують, що ця технологія може призвести до мігреней та порушення сну, а також, до раку. Однак, не проводилося жодних тестів, щоб підтвердити ці факти.
Щоб захиститися від Wi-Fi вночі, вимикайте не лише модуль в смартфоні, а й роутер. Особливого ефекту чекати не варто, бо існує багато інших випромінювань, яким піддається кожна людина.
Як висновок можна сказати, що вимкнення Wi-Fi модуля на ніч нічого не дасть. Це актуально у випадку низької ємності акумулятора та бажання власника обмежити вплив радіохвилі на організм або небажання чути звуки нових повідомлень в нічний час.