Чому завжди під час прання, потрібно кидати в барабан целофановий пакет. Так роблять усі досвідчені господині

Мало хто знає, але звичайний целофановий пакет можна класти у пральну машину разом із речами. Досвідчені господині часто користуються цим лайфхаком, бо він має свої плюси.

В кінці ХХ століття зародився цей лайфхак. В ті часи, целофанові пакети були в дефіциті, тому господині використовували один й той же пакет багато разів. І щоб пакет був чистим, його прали разом із брудними речами. Однак, це не єдина причина, чому його клали в пральну машину.

Пропонуємо дізнатися про інші причини, чому варто користуватися цим лайфхаком.

  1. Чисті речі та не забитий злив.

Господині, які користувалися цим лайфхаком, помітили, що речі випрані разом із целофановим пакетом ставали чистішими. Як виявилося, під час прання пакет добре притягує до себе волосся та вовну, що також, є великим плюсом для зливного шланга. Так він буде рідко засмічуватися та забиватися.

  1. Економія засобу для прання.

Завдяки пакету можна зекономити порошок або гель для прання. Все тому, що пакет чудово перемішує засіб для прання, через це його знадобиться набагато менша кількість, ніж зазвичай.

Однак, є ті господині, які спробувавши цей лайфхак, залишилися не задоволені результатами після такого прання. Вони стверджують, що пакет ніяк не впливає на якість прання та чистоту речей.

Звичайно, вірити чи ні — це вибір кожного.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!