Чому усі заможні люди кладуть гроші під скатертину, та як правильно це робити

Кожна господиня хоче залучити багатство, успіх та добробут до своєї оселі. Для цього, користуються різними народними ритуалами, наприклад кладуть купюру під скатертину столу.

Пропонуємо дізнатися, що означає цей ритуал та як правильно його робити.

Ще з давніх часів стіл вважається символом статку, гостинності та достатку. Стіл, обов’язково, повинен буди застелений скатертиною й на ньому має бути гарний посуд та їжа.

Наші предки вірили, що скатертина захищає будинок від поганої енергії. А якщо покласти під неї купюру, то активується потік грошової енергії в оселі. Таким чином, купюру вважають талісманом, який притягує гроші та процвітання. Також, купюра під скатертиною символізує те, що гроші – це не головна цінність в житті, а тільки засіб досягнення бажань, мрій та цілей.

Як правильно покласти купюру під скатертину столу?

Щоб ритуал працював, його потрібно правильно провести.

Спочатку необхідно взяти купюру найбільшого номіналу, яка у вас є та покласти її під скатертину перед самим початком святкового застілля. Важливо, щоб ніхто не бачив та не знав, як ви це робите, бо це ваша з будинком таємниця.

Не можна відразу після застілля забирати купюру з-під скатертини, бо вона повинна пролежати до найближчого свята або  застілля.

Також, не можна розплачуватися цією купюрою за товари та послуги – вона є вашим талісманом, який оберігає від негативної енергії та примножує ваші фінанси й він не повинен покидати будинок.

Спробуйте провести цей ритуал й у вашому домі буде фінансова стабільність, щастя та добробут.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!