Чому телефон швидко розряджається: головні помилки, які допускати не варто під час зарядки

Смартфон — це зручний гаджет, без якого вже неможливо обійтися у сучасному світі. При правильному догляді та використанні смартфон прослужить багато років. Однак, не всі користувачі дотримуються правил експлуатації смартфона. Найчастішу помилку, яку допускають більшість користувачів — це не правильна зарядка смартфона, через що батарея швидко розряджається.

Пропонуємо дізнатися, як не потрібно заряджати смартфон, щоб не зіпсувати акумулятор.

Як не варто заряджати смартфон?

Смартфон не можна заряджати повністю, тобто на всі 100%. Справа в тому, що після повного заряду, смартфон продовжує повільно отримувати електроенергію, що призводить до швидкого зношування акумулятора. Тому, щоб уникнути цього, смартфон краще заряджати на протязі всього дня короткими періодами часу. Не варто допускати повного розрядження батареї, це теж шкодить акумулятору. Ставити телефон на зарядку потрібно при 10%.

Також, смартфон не варто заряджати, якщо в приміщенні дуже спекотно, бо під час зарядки акумулятор сильно нагрівається, а це може призвести до перегрівання всередині пристрою. Тому, рекомендовано заряджати смартфон при помірній температурі для уникнення проблем з акумулятором.

Смартфон, під час зарядки, не можна класти на ліжко, подушку, диван, ковдру, тощо, бо ці поверхні дуже схильні до перегріву.

Перед зарядкою, бажано знімати чохол зі смартфона, щоб уникнути перегріву батареї та самого гаджету.

І наостанок, найчастішу помилку, яку допускають майже всі — це безперервна зарядка смартфона протягом цілої ночі. Робити цього категорично не можна, бо смартфон після повного заряду надалі отримує велику напругу, яка потім призведе до пошкодження й зношення акумулятора.

Дотримуйтесь цих порад й акумулятор прослужить вам не один рік.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!