Чому так корисно їсти мандарини. 6 головних причин, про які варто знати

В мандаринах містяться вітаміни, антиоксиданти та інші корисні елементи. Ці фрукти не мають здатності накопичувати важкі метали та радіонукліди, бо ростуть на дереві.

Пропонуємо дізнатися, як впливає цей плід на наше самопочуття та здоров’я й для чого варто їсти хоча б кілька шматочків мандарина на день.

  1. Для зору.

Про мандарини відомо, що вони здатні зміцнювати зір. До їх складу входить вітамін А, лютеїн та зеаксантин, які можуть впливати на зоровий нерв, покращувати постачання крові в область очниць, покращуючи зір. Для цього необхідно вживати 1-2 фрукти на день.

  1. Для покращення травлення.

Цей корисний фрукт має здатність позитивно впливати на стан ШКТ, нормалізувати його роботу, зменшувати запальні процеси в жовчному міхурі та допомагати печінці краще впоратися з жирами. Вони цілюще діють на мікробіоту кишківника, що дуже корисно при дисбактеріозах.

  1. Для відновлення пам’яті.

Вітамін В та рутин можуть поліпшувати пам’ять, нормалізувати сон й відновлювати нервову систему людини.  1. Допомагають при застуді.

Цитрусові мають фітонцидні властивості, тому в сезон застуд їх використовують, як природний антисептик в боротьбі з хворобами.

  1. Для зміцнення імунітету.

Мандарини містять велику кількість вітаміну С, який зміцнюючи імунітет захищає організм людини від хвороб.

  1. Для покращення роботи серця.

Не варто видаляти білу сіточку навколо часточок мандаринів, бо вона також може зміцнювати серцевий м’яз та судини. Регулярне вживання цих цитрусів зменшує ризик отримати інфаркт, інсульт й інші, більш серйозні серцеві хвороби.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!