Чому собака вилизує господаря, та що саме вона хоче цим розповісти

Собака — це справжній друг людини. Вона часто проявляє свою любов й радість у вигляді стрибання, гавкання та облизування господаря.

А от облизування господаря — це далеко не найкраща звичка, навіть шкідлива, тому собаку варто відучити від неї.

Справа в тому, що облизування — це досить не гігієнічна процедура, через яку можуть передаватися різні хвороби та інфекції.

Собаки являються родичами вовків та койотів. У цих зграях диких тварин прийнято вилизувати ватажка, тому й собаки мають схожий природний інстинкт. Собака облизується в тих випадках, коли бачить в господаря головного або їй просто подобається ваш «смак» шкіри.

Саме з раннього віку, тварину слід правильно виховувати. Потрібно на постійній основі забороняти облизування, але головне робити це спокійно та без агресії. Щоб відволікти тварину від облизування, можна запропонувати їй улюблені смаколики або погратися з нею, приділивши час своєму улюбленцю. Під час прогулянки, собаку можна фізично навантажити — це також, допоможе відволікти та відучити її від поганої звички.

А от, дорослу собаку тяжче відучити. Якщо не вийде впоратися з цією проблемою самостійно, тоді краще звернутися до спеціалістів, які допоможуть у цьому.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!