Чому починають в’янути кімнатні квіти, та як з цим боротися. Господині на замітку

Придбана нещодавно така очікувана, дорога та розкішна кімнатна квітка повністю зів’яла. Причина цього явища може бути повна відсутність сонця на підвіконні та зайва волога. Для того, щоб врятувати рослину, потрібне відповідне добриво, яке буде стимулювати зростання та нарощення листового апарату у рослини. Це добриво знайдеться у кожної господині вдома.

Гуща з кави.

Не варто викидати таке цінне добриво, як кавова гуща. В ній міститься багато поживних речовин та мінералів. Кава збагачена калієм, магнієм, кальцієм, азотом та іншими корисними для рослин речовинами. Вони підживлюють зів’яле листя з квітами, а при пересадці прискорюють зростання рослини.

Яєчна шкаралупа.

Зазвичай, яєчну шкаралупу викидають у сміття, не здогадуючись про її величезну користь. Вона містить в собі дуже багато кальцію та інших мінеральних речовин, якими живляться рослини, що живуть в оселі. Для цього просто залиште шкаралупу, висушіть її та потовчіть в порошок. Періодично кладіть її в горщики квітів як добриво.

Бананова шкірка.

Шкірка банана багата на залізо, кальцій, цинк, фосфор, бром, магній, сірку та нікель. За допомогою цих органічних речовин живиться та покращує свій ріст домашня квітка.

Акваріумна вода.

Домашній акваріум також допомагає доглядати квіти. Після чистки воду з нього не виливайте геть, а краще пополивайте нею кімнатні рослини. В цій воді велика кількість поживних речовин, які можуть швидко реанімувати зів’ялу та пригнічену квітку.

Цвяхи в іржі.

Ржаві та старі цвяхи також не варто викидати. Їх просто розкладіть по вазонах з квітками. Залізо з яких виготовлені цвяхи відмінно підживлює рослини.

Деревний попіл.

В деревному попелі міститься багато фосфору, калію та кальцію, які посилюють у квітів аромат. Розчиніть попіл у воді та полийте цим цілющим розчином землю.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!