Чому не варто виливати відвар з картоплі, та в чому саме він так корисний

Після того як картопля в мундирах звариться, відвар її виливають геть. Мало кого цікавить те, що відвар з картоплі може використовуватися в домашньому побуті. Пропонуємо ознайомитися з властивостями картопляного відвару.

Для чищення срібла.

Візьміть ще теплий відвар картоплі, помістіть в нього потемніле срібло та залиште на 20 хвилин. Далі промийте його чистою водою та за допомогою замшевого клаптика відполіруйте виріб. Вироби з нержавіючої сталі, також, можна відчистити картопляною водою.

Прибираємо накип у чайнику.

Наповніть чайник картопляним відваром та дайте йому закипіти. Потім знову закип’ятіть його та добре обмийте під струменем води.

Очищаємо раковину.

В кухонній раковині закрийте отвір зливу та налийте в неї картопляний відвар. Залиште настоятися 10 хвилин та відкрийте отвір. Весь наліт та жирові відкладення зникнуть!

Догляд за лінолеумом.

Щоб покриття з лінолеуму почали знову блищати, потріть його жорсткою щіткою чи ганчіркою, яку добре змочіть відваром картоплі, а потім протріть сухою серветкою насухо.

Догляд за унітазом.

«Кам’яний» наліт в унітазі може розчинити відвар картоплі. Залийте цим засобом унітаз, дайте постояти 10 хвилин та прочистьте жорсткою щіткою.

Підживлення рослин.

В картопляному відварі міститься багато солей калію та фосфору, які можуть бути безкоштовним добривом для домашніх рослин. Головною умовою цього розчину є те, що він не повинен бути солоним.

Догляд за власним тілом.

Картопляний відвар має дуже багато вітамінів та мікроелементів, що добре діє на шкіру обличчя. Його можна використовувати для приготування поживних масок, тоніку чи застосувати для лікувальних ванн.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!