Чому не можна носити фото рідних у гаманці, та до чого це може призвести

У сучасному світі є така поширена тенденція носити фото близьких та рідних людей у гаманці. Навіть, виробники роблять для фото спеціальну прозору кишеньку всередині гаманця. Однак, народні забобони стверджують, що носіння фото в гаманці може лише нашкодити власнику.

Пропонуємо дізнатися, про найпоширеніші прикмети, пов’язані з носінням фото в гаманці та чому це небезпечно.

Головна причина, чому не можна носити фото в гаманці – це гроші, які можуть поглинати в себе як позитивну, так й негативну енергетику. Монети та купюри, перед тим як потрапити в гаманець, проходять через велику кількість рук й немає ніякої впевненості, що людина, яка тримала гроші до вас, думала лише про хороше. А гроші дуже швидко всмоктують ауру думок та можуть передати їх як власнику гаманця, так й людям, які зображені на фото.

Дуже пощастить, що гроші матимуть хорошу енергетику, тоді вони принесуть щастя та успіх, якщо негативну – можуть принести горе, фінансову нестабільність та прокляття, бо купюри й монети можуть бути заговорені, навіть, на смерть.

Народні забобони, пов’язані з носінням фото в ганці.

Народні прикмети стверджують, що окрім грошей або банківських карток, в гаманці не повинно бити інших сторонній речей. Справа в тому, що сторонні речі, в тому числі фото, можуть блокувати грошові потоки, які проходять через гаманець. В результаті, власник гаманця та людина з фотокартки можуть залишитись без прибутку.

Існує ще один забобон, пов’язаний з фото в гаманці — це ризик сварок щодо фінансів та майна. Тобто, у власника можуть виникнути сварки з людиною, фото якої він носить в своєму гаманці. Якщо подружжя носить в гаманці портрет одне одного, то є ризик того, що вони можуть не лише посваритись, але й розлучитись.

Тому, щоб уникнути неприємностей, фінансових втрат та сварок, краще відмовитись від носіння в гаманці фото близьких та рідних людей, бо гаманець призначений лише для грошей.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!