Чому дружині не можна стригти чоловіка, сина та інших родичів: давня прикмета

За прикметою, дружині забороняється стригти чоловіка. Волосся зберігає сутність людини, його енергетику та життя. Стригти когось з рідних вважається поганою прикметою. Для нейтралізації негативної енергетики, потрібно дотримуватися деяких порад.

Локони захищають голову від перегрівання, охолодження та ударів. Завдяки волоссю, людина може змінити свій стиль. Раніше жінки покривали голови. Коса символізує жіночність. Їх заплітали за спеціальним ритуалом та вплітали стрічки. Під час розпускання кіс, жінка повинна була покликати чоловіка до сімейного ложа. Священники відпускають довге волосся, щоб не втрачати зв’язку з космічними потоками. Також, вони носять вуса та бороду. Для занурення в свідомість буддисти збривають волосся наголо. Волосся, що залишилося, слід сховати подалі від чужих очей.

За повір’ям, волосся може розповісти все про господаря. Пасма нерідко використовують в різних магічних ритуалах – для наведення порчі, змови, пристріту. Також, острижене волосся використовували для лікування хвороб.

Саме тому, жінці забороняється стригти чоловіка.

За Біблійним переказом, Даліла напоїла свого сильного та сміливого чоловіка снодійним й наказала обрізати його волосся. Після цього він став слабким та був взятий в полон.

Коли волосся стриже перукар, він забирає весь негатив. Якщо ж це зробить хтось з близьких, погана енергетика залишається в родині. Волосся – це джерело життєвої сили. Стригти кінчики слід раз на місяць, бо саме в них накопичується негативна енергетика.

Якщо жінка буде стригти свого чоловіка, вона може вкоротити його життя. Також, це може призвести до того, що чоловік знайде коханку та піде.

Однак, дотримуючись певних порад, можна нейтралізувати весь негатив від прикмет. Стрижку можна проводити лише в понеділок, вівторок або четвер. Щоб волосся було здоровим, робіть це на спадний місяць, а щоб швидше росло – на зростаючий.

Під час стрижки свого чоловіка зберігайте лише позитивні думки, робіть це з любов’ю. Перед стрижкою промийте ножиці проточною водою для очищення енергетики. Потім зріжте повітря над головою чоловіка тричі. Після стрижки повторіть всі етапи. Проводьте процедуру лише в першій половині дня. Перед цим помоліться.

Чоловік, також, не може стригти дружину. За прикметою, будь-який родич, який буде стригти, буде вкорочувати життя людині, яку стриже. Якщо чоловік буде стригти жінку, вони можуть розлучитися через непорозуміння, появу коханця або коханки та інших негараздів.

Вагітним не можна стригтися – можна завдати шкоди малюкові, забрати сили. За повір’ям, немовля може народитися з вадами здоров’я.

Стригти свого сина або доньку також не слід – можна вкоротити віку.

Також, не можна стригти себе самому – до проблем зі здоров’ям.

Не робіть стрижку перед важливим заходом та не мийте голову.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!