Для гарного росту цибулі навесні, городники вносять перші підгодівлі. Перш ніж додавати добрива, спочатку потрібно дізнатися, в якому ґрунті буде рости цибуля. Перед тим, як посадити цибулю в ґрунт, в нього слід внести половину підгодівлі з фосфору та калію. Якщо хочете отримати зелену цибулю, тоді потрібні азотні та органічні добрива в більшій кількості. Для гарних цибулин — навпаки, потрібні добрива із вмістом фосфору та калію.
Завдяки азоту, вночі формуються цибулини, а вдень починає рости зелень. Фосфор допомагає сформуватися цибулинам, робить їх соковитими та допомагає утворити добру кореневу систему й міцне лушпиння. Таким чином, цибуля не постраждає від спеки та посухи.
Калій робить лушпиння міцним, а цибулю смачною та ароматною.
Якщо ґрунт підкислений, в нього додають кальцієву селітру та сечовину.
Якщо є нестача кальцію, додається Брексил.
Спочатку цибулю підгодовують азотом, фосфором та калієм, в співвідношенні 18-6-14.
Потім збільшують кількість калію, фосфору та мікроелементів в співвідношенні 10-20-10.
Всередині зростання цибулі пропорції змінюються на 5-14-28.
Не забувайте, що цибулі не подобається хлористий калій, солоний та закислений ґрунт.
Добрива, які потрібно вносити навесні.
Азот (сечовина), в співвідношенні 20 гр. на 1 м2. Спершу додається ½ частина підгодівлі, а другу половину потрібно розділити ще на три рази.
Фосфор (суперфосфат), в співвідношенні 20 гр. на 1 м2. Спершу додається більша половина, а потім цибулю підгодовують маленькими порціями протягом вегетаційного періоду
Калій (калійна селітра, нітроамофоска), в співвідношенні 25 гр. на 1 м2. Додати половину, а другу частину розділити ще на три рази.
Підгодовувати починають, щойно з’явилися декілька перших листочків, а потім через три тижні. Спочатку потрібно внести азотні добрива, а через 3 тижні — калійні, фосфорні та мікроелементи.
Завжди слідкуйте за станом рослин, щоб вчасно зрозуміти, що їм потрібно.