Майже кожен носить на руці червону нитку, в якості модного та гарного аксесуару. Однак, не всім відомо, для чого вона потрібна.
Деякі культури та релігії вірять в потужну силу червоної нитки. Це оберіг, що надає захист від негативу та відганяє нечисть.
Однак, підійде не будь-яка червона нитка, а саме вовняна, бо вона має позитивний вплив на здоров’я людини та покращує кровообіг. Поки вона на руці, рани будуть швидше загоюватися, не виникатиме запалень та болю в сухожиллях.
Шерсть виробляє статичну електрику. Завдяки цьому покращується кровообіг через контакт зі шкірою людини.
За повір’ям, червона вовняна нитка є сильним оберегом. Якщо вона була придбана в Єрусалимі — це потужний амулет. За традицією, в Ізраїлі нитку повинен зав’язати на руці людини монах або жінка з позитивною енергією.
Під час зав’язування нитки читається молитва з побажанням добра. Вона захищає від пристріту. Нитку не можна в’язати самостійно, інакше вона не буде оберегом. Це повинен зробити родич або друг.
Ніхто не може з точність дати відповідь, чому використовують саме червону нитку. Кожен народ має власну легенду, за якою саме червона нитка буде захищати від пристріту та бід. Богиня Лебідь показала селянам, що потрібно в’язати червону вовняну нитку на паркан, щоб захистити оселю від хвороб.
Навіть зараз в селах люди таким чином намагаються зупинити епідемію.
Традиційно нитку пов’язує кохана людина, близький друг або родич. При цьому потрібно побажати добра від щирого серця. Щоб амулет захищав від пристріту, нитку в’яже священник або черниця.
Слов’яни в’яжуть нитку самостійно на сім вузлів. Під час в’язання кожного вузла слід просити захисту. При цьому потрібно щиро вірити та перебувати в гарному настрої. Якщо амулет порвався, значить він виконав своє завдання та відвів білу.
За повір’ям, в’язати нитку слід на ліве зап’ястя, щоб мати зв’язок з вищими силами. А для залучення фінансового успіху — на праве зап’ястя.