Categories: Сад та Город

Червневе підживлення часнику, яки зробить головки міцними та стійкими до хвороб

Досвідчені городники, вирощуючи часник, знають, що крім правильного догляду, поливу та обробки від шкідників важливим є підживлення. Саме завдяки йому, можна виростити якісний врожай великих головок часнику, які зберігатимуться довше, ніж у сусідів.

Підживлювати часник краще у червні, бо саме в цей час, з’являються часникові стрілки, а в землі починається формування головок: плоди наливаються м’якоттю та утворюються зубчики.

Червневе підживлення часнику.

На початку літа, часник потребує калію та сірки. Ці макроелементи містить універсальне добриво — сульфат калію. Його можна використовувати для всіх типів ґрунтів, у балконному та кімнатному квітникарстві.

Для підживлення часнику потрібно приготувати поживний розчин. Для цього, необхідно розчинити 30 грамів сульфату калію у 10 л. води та добре перемішати. Отриманим розчином слід полити рослини під корінь — на 1 головку знадобиться 1 л. розчину.

Пам’ятайте, що на початку літа не варто підживлювати часник азотними добривами, краще робити це навесні. Річ у тім, що велика кількість азоту може призвести до формування пухкої м’якоті, яка швидко зіпсується.