Більше ніяких мурах в домі. Швидкий та дієвий спосіб позбутися їх на довго

Якщо в будинку завелися мурахи, потрібно негайно діяти. Завдяки деяким дієвим способам можна легко та швидко позбутися цих набридливих комах.

Народний засіб.

Використовувати хімію дуже небезпечно, особливо якщо в будинку є діти та домашні улюбленці. Візьміть варення, борну кислоту 0,5 ч. л., дріжджі 1 ч. л., змішайте між собою та насипте в тому місці, де постійно збираються мурахи. Від цієї суміші вони одразу загинуть.

Щоб прогнати мурах з квартири, знадобиться звичайний лимон. Обробіть місця скупчення мурах лимонним соком. Повторюйте процедуру декілька разів на день, поки комахи не зникнуть.

Найефективніший засіб проти мурах.

Знадобиться яйце, цукор або мед 1 ч. л. та борна кислота 1 ст. л. Яйце відваріть, відокремте жовток та розчавіть виделкою. Додайте мед або цукор та кислоту й  перемішайте. З суміші зробіть декілька кульок та покладіть поряд з місцями скупчення мурах. Засіб готуйте лише в рукавичках.

Щоб прогнати мурах з приватного будинку, розведіть оцет з водою в співвідношенні 1:1. Помийте розчином кухню, шафи та підлогу в будинку.

Для іншого способу візьміть 1 ст. л. цукру та 1 ст. л. соди, змішайте й насипте на папір. Залиште частування біля місця, де постійно збираються мурахи.

Також, можна використовувати ефірну олію хвої, ялівцю, кедру, кориці, лаванди, гвоздики, рути, лимону або апельсину. На 200 мл води додайте 10 крапель олії, обприскайте розчином поверхні, плінтуси, вентиляцію, кухню та ванну.

Накрапайте олію на ватні диски та розкладіть в місцях постійного скупчення мурах.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!