7 травня — день Єлизавети. Що можна та чого не варто робити усім християнам

7 травня, православний світ відзначає день Єлизавети. Її віддали на служіння Всевишньому до народження, бо обидва з батьків побачили пророчий сон. В три роки Єлизавета почала вивчати Священне Писання. Після смерті батьків, свята віддала свою спадщину нужденним та пішла в монастир. Відома завдяки своїм чернечим подвигам. Вона жила в суворих постах, вживала в їжу лише трави та хліб, олію й вино ніколи не куштувала. Свята мала дар зцілення, могла проганяти бісів, молитвами вбила лютого змія, лікувала сліпоту та жіночі кровотечі. Коли Єлизавета померла, її труна та прах продовжували зцілювати людей.

Традиції в цей день.

За повір’ям, люди, які народилися 7 травня, будуть маятися протягом всього життя. Однак, ці люди, також, мали дар боротися з нечистю.

В цей день не збирають лікарських трав, бо від них мало користі.

За допомогою обряду з водою можна покращити власне здоров’я. За повір’ям, сьогодні до людини може причепитися марнота, яка може довести до самогубства. Від цієї нечистої сили може позбавити свята Єлизавета. Для цього одягніть сорочку, встаньте перед зображенням святої, вмийтеся святою водою та обітріть обличчя подолом сорочки. Потім помоліться святій Єлизаветі про допомогу в подоланні марноти.

Також, святій моляться про вшанування різей в животі та болі при грижі.

Існує багато обрядів з водою, які покращують здоров’я. Замовляння потрібно читати вдень. Для проведення обряду використовуйте церковну свічку. Не можна проводити обряди з цікавості, інакше чекайте біди. Під час ритуалу слід знаходитись наодинці, щоб не відволікатися. Змову на здоров’я слід читати лише на зростаючий місяць, а щоб позбутися хвороби — на спадний. Неодмінно потрібно вірити в дію обряду та вищих сил, інакше нічого не вийде.

Обряд з водою для покращення здоров’я.

Візьміть свічку та склянку чистої води. Розташуйте свічку на столі, запаліть та поставте перед нею склянку води. Перехрестіться та тричі прочитайте замовляння. Потім зробіть пару ковтків води, вмийтеся та обітріть тіло. Свічка повинна догоріти сама, після чого її слід закопати в землю.

Народні прикмети в цей день.

Ввечері захід сонця рожевий — до ясних днів без опадів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!