Кока-Колу люблять дорослі й діти, але цей напій став добрим помічником не тільки в побуті, а й на городі. Він чудово підвищує врожай городніх культур, а ще позбавляє їх від шкідливих комах та різної хвороби.
Від тлі.
Напій Кока-Кола має інсектицидні властивості, а також через вміст цукру добре тримається на рослинах приклеюючи шкідників до них, перешкоджаючи їм подальшу життєдіяльність та блокуючи дію кислоти, яку виділяє тля.
Для приготування засобу візьміть 2 л. Кока-Коли та розчиніть у 7 л. води. Перед тим добре потрясіть газованою водою, щоб вийшов весь вуглекислий газ, а після з’єднайте з водою. Обприскайте цим розчином всю садовину. Після першого разу вже буде видно ефективність даного засобу. Повторіть процедуру через день упродовж 7-14 днів до цвітіння.
Боротьба з фітофторозом.
Фітофтору побороти дуже непросто. Розчиніть у 10 л. води 0,5 л. молочної сироватки та 0,25 л. Кока-Коли. Залийте розчин в пульверизатор, збовтайте суміш та обприскайте ним рослини. Проводьте таку обробку раз на 10 днів на протязі всього вегетаційного періоду рослин.
Від іржі.
Іржу на металевих інструментах можна прибрати за допомогою Кока-Коли. Для цього просто замочіть їх в цій воді, а після очистіть за допомогою губки чи щітки.
Від нашестя слимаків та равликів.
Від цих шкідників добре допомагає напій Кока-Кола. Викопайте кілька неглибоких ямок та вставте туди ємність з цією рідиною. Тваринки почувши її запах будуть забиратися в ємність, але вже вибратися з неї не зможуть.
Використання для компосту.
Щоб пришвидчити переробку побутових та рослинних відходів, які зазвичай вкладаються у компостні ямки, полийте кожний шар їх Кока-Колою. Робіть це кожні 10 днів та добре перемішуйте його поливши невеликою кількістю води. Через 2 місяці з компостом можна буде працювати.
Проти колорадського жука.
Вважається, що за допомогою Кока-Коли можна побороти колорадських жуків та їх личинок. Для цього візьміть 2 л. цього напою, розведіть 5 л. води та обприскайте отриманою рідиною рослини. Обіцяють, що наступного дня шкідники покинуть ділянку. Застосовувати цей напій можна під час збору врожаю, бо він для людини не шкідливий.