7 грудня — святої Катерини. Це особливий день для кожної жінки, що потрібно зробити кожній із нас

7 грудня, православні християни відзначають день святої великомучениці Катерини. Народилася вона у заможній родині в місті Александрія. Дівчина була дуже вродливою та розумною, але не поспішала виходити заміж, адже обранець мав бути заможніше, знатніше, гарніше й мудріше за неї.

Одного разу мати, яка була таємною християнкою, вирішила відвести Катерину до духовного наставника, який сказав, що знає того, хто перевершить її у всьому — Господь Бог. Свята нарешті відкрила для себе Істину й вирішила присвятите своє життя Всевишньому. Через деякий час Катерина прийняла хрещення, після чого уві сні Господь заручився з нею, подарувавши перстень, який опинився на її руці після пробудження.

Правитель Максимін, який був язичником, побачивши дівчину захотів одружитися з нею та намагався відвернути Катерину від Христа, але всі його спроби буди марними. Тоді він розлютився й піддав святу страшним мукам та тортурам, після чого закрив у темниці. Після ще одної невдалої спроби Максиміна одружитися з Катериною, він наказав стратити її.Янголи поховали мощі святої на Синайській горі. За переказами, у 6 сторіччі люди знайшли голову та ліву руку Катерини й перенесли їх у Синайський монастир.

Народні прикмети в цей день.

На вулиці ясно — до холодної зими.

Тепла погода, чекайте морозів у другій половині грудня.

Місяць знаходиться у колі — до заледеніння.

Небо повне маленьких зірочок, чекайте снігопаду.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!