5 причин, чому не можна ставити гаряче в холодильник. Має знати кожна господиня

Щоб холодильник довго служив, потрібно правильно ним користуватися. Гаряча їжа завдає шкоди техніці. Холодильник – це важлива та дуже потрібна річ на кухні. В ньому зберігаються продукти та готова їжа. Без нього довелося б дуже часто ходити в магазин та стояти біля плити. Однак, холодильнику потрібен особливий догляд, яким часто нехтують. Наприклад, не можна ставити в нього гарячу їжу, бо це призведе до негативних наслідків.

Випаровування вологи.

Якщо страва дуже гаряча й від неї йде пар, він буде заповнювати внутрішній простір холодильника та осяде інеєм на стінах. В такому випадку холодильник не буде нормально працювати. Коли іній почне танути, рідина буде накопичуватися в резервуарі та з’явиться неприємний запах. Якщо рідини буде забагато, холодильник почне протікати.

Посилена робота компресора.

Компресор працює з перервами. Він вмикається, коли температура повітря всередині піднялася та потребує охолодження. Щойно він охолодить повітря, він вимикається. Якщо поставити всередину гарячу страву, компресор буде працювати, поки вона не охолоне. В такому випадку компресор перегріється або зовсім перегорить.

Псуються полиці холодильника.

Якщо поставити гарячу їжу на скляну полицю, вона може нагрітися та тріснути. Не врятує навіть підставка під каструлею, бо проблема все одно залишиться.

Деформація стін холодильника.

Стінки виготовлені з пластику. Вони не витримають впливу високої температури. Пара з гарячої їжі погано впливає на внутрішні стінки. Якщо поставити посуд з гарячою їжею близько до стінки, вона може розплавитися.

Деформація ізоляційної гумки.

Гаряча температура може призвести до деформації ізоляційної гумки, що знаходиться на дверцятах холодильника. В такому випадку прилад не зможе підтримувати необхідну температуру всередині.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!