5 головних правил поводження з віником, про які має знати кожна господиня

З віником пов’язано чимало прикмет, а також, з тваринами та погодними умовами. Деякі повір’я стосуються саме прибирання в будинку.

Прибирання та далека дорога.

За прикметою, не можна мити підлогу, пилососити, витирати пил або викидати сміття, якщо близька людина в дорозі. Інакше можна зіпсувати дорогу людям.

Віник.

Віник асоціюють з достатком та добробутом. Тому, його ставлять ручкою вниз, щоб залучити щастя, гроші та успіх. Не вимітайте сміття за поріг, інакше багатство проженете.

Дні тижня.

В понеділок та п’ятницю не можна прибирати, інакше можна вимести добробут й залучити негаразди в дім. У вівторок, середу та четвер прибирання буде більш вдалим, але найкращий день для цього — субота.

Пил.

Здавна люди вірили, якщо протирати пил ганчіркою червоного кольору, можна залучити достаток в дім. Протилежну дію будуть мати ганчірки зі старих рушників або сорочок.

Захід сонця.

За повір’ям, після заходу сонця не можна прибирати та виносити сміття — це призведе до безгрошів’я.

Прання.

Найкращий день тижня для прання – це середа. Однак, цього не можна робити після заходу сонця. За іншою прикметою, в травні забороняється займатися пранням ковдр, інакше один з членів родини залишить дім неприємним способом.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!