5 дієвих способів позбутися від комарів. Більше не будуть надокучати

Влітку набридливі комарі можуть зіпсувати настрій. Також, вони становлять небезпеку здоров’ю, бо переносять збудники хвороб. Однак, існують способи, що допоможуть позбутися цих комах.

Ароматерапія.

Комарі не переносять аромат ефірних олій. Найкраще обирати гвоздику, ваніль, аніс, лаванду та базилік. Потрібно нанести всього декілька крапель ефірної олії в аромалампу або на шкіру.

Також, можна використовувати валер’янку 100 мл в аромалампу та поставте її в кімнаті. Або розітріть в руках листя горобини та черемхи й нанесіть на шкіру.

Рослини.

Натріть шкіру листям помідорів. Покладіть поряд з собою бузину або киньте у вогонь декілька гілочок ялівцю, якщо відпочиваєте на природі.

Народні засоби.

Приготуйте відвар з коренів та лист полину. Вимивайтеся ним або натирайте шкіру. Також, можна додати в фумігатор пару крапель екстракту евкаліпта.

Фізичні перешкоди.

Встановіть на вікна та двері москітні сітки, щоб запобігти появі комарів в приміщенні. Одягайте світлі речі, що мають довгі рукави та штани, що закривають тіло.

Захист на природі.

Використовуйте репелентом із вмістом DEET, ікардину або пікардину. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією. Фумігатори з пластинами чи рідиною, також, гарно відлякують комарів.

Використовуйте одразу декілька засобів боротьби з комахами. Регулярно проводьте огляд ділянки навколо житла та вживайте заходів щодо усунення місць розмноження комарів. Вони люблять стоячу воду та занедбані ємності. Слідкуйте за власною гігієною, бо комарі реагують на запах поту та парфумів. Якщо покусали комарі, застосовуйте засоби проти свербіння.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!