4 серпня – День Марії Магдалини: головні заборони, який потрібно дотримуватися, щоб уникнути негараздів

4 серпня, православний світ відзначає день Марії Магдалини. Вона народилася в Магдалі у 1 столітті. З юнацького віку страждала біснуванням, її мозок був вражений. Одного разу, до неї прийшов Господь, тоді дівчина увіровала. Ісус прогнав з Марії сім бісів. Тоді дівчина залишила мирське життя та вирушила за Спасителем разом з іншими, кого він зцілив. Марія піклувалася про Ісуса та не залишила його навіть тоді, коли його схопили іудеї. Під час ходи на Голгофу, Магдалина йшла слідом та плакала. Також, вона була присутньою, коли Ісуса розіп’яли. Коли дехто з прихильників Месії почали тікати, свята залишилася на місці.

Після смерті Спасителя, Марія займалася помазанням його ніг пахощами та стала першим свідком воскресіння. Христос попросив жінку донести цю радість до інших. Марія стала проповідувати в різних містах. За переказами, саме Марія Магдалина започаткувала святкування дня Великодня.

Традиції в цей день.

Сьогодні не можна працювати в полі, інакше можна накликати град та грозу. А от в ліс йти можна. Жінки брали дітей та йшли збирати лісові ягоди, з яких варили компот, закривали варення або просто сушили.

Також, вони займалися хатніми справами та приділяли час родині. Сьогодні варто зробити генеральне прибирання, помити вікна, розібрати засіки та змести павутиння. Для цього брали віники з гілок берези, заготовлені на Трійцю.

Не ходіть сьогодні босими ногами по росі. За повір’ям, вона сьогодні належить Марії Магдалині.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!