31 липня — Омелянів день. Що потрібно зробити, щоб позбутися усього негативу

31 липня, православний світ відзначає день мученика Еміліана Доростольського. Він народився в 4 столітті та був рабом у градоначальника. Свою приналежність до християнства тримав в таємниці. За це його сильно побили та намагалися спалити на вогні. Однак, полум’я не зашкодило святому, а ось язичників, що знаходились поряд, обпекло. Коли вогонь догорів, Еміліан помер.

Традиції в цей день.

В кінці липня закінчуються роботи по прибиранню жита та починається готування заготівель на зимовий період. Ввечері в бані жінки проводили ритуали на любов.

Молодиці проводили обряди на судженого. Поки милися, розрізали навпіл червоне яблуко та натиралися ним. Потім наносили на обличчя мед та сипали на себе трояндові пелюстки. Під час ритуалу потрібно було прочитати спеціальну замову.

Пелюстки та залишки яблука ховали в мішечок й зав’язували рожевою атласною стрічкою. Потрібно було залишити цей мішечок в дальньому куточку бані, а наступного дня спалити.

31 липня потрібно змити з себе негативну енергетику та втому. Для цього ввечері потрібно сходити попаритися в бані. Завчасно готувалися віники з колосків жита.За повір’ям, подружжя, що посварилося, повинно разом попаритися в бані. Коли вони попарять один одного віниками, всі сварки забудуться, а їх життя знов наповниться любов’ю та взаєморозумінням.

Ритуал очищення срібною водою.

Знадобиться срібний посуд. Також, можна використовувати глиняний, на дно якого потрібно покласти срібну монету або ложку.

Спочатку потрібно налити в ємність чистої води та опівночі розташувати їх на підвіконні під місячним світлом. Потім помолитися та залишити посуд з водою до ранку. Вранці слід зробити декілька ковтків цієї води, вмитися нею, а залишок вилити на себе, читаючи при цьому молитву. Після ритуалу не обтирайтеся, краплі повинні висохнути самостійно.

Народні прикмети в цей день.

Спекотна погода — в першому місяці зими буде дуже морозно та багато снігу.

Вночі побачили зорепад — до негожої та вітряної погоди.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!