3 способи використання цукру для збільшення врожайності полуниці

Полуниця — це смачна й дуже корисна ягода, яка містить безліч вітамінів, мікроелементів та антиоксидантів. І щоб отримати рясний й головне якісний врожай полуниці, потрібно її підгодовувати.

Існує багато готових добрив для полуниці, які покращують та збільшують її врожайність. Однак, більшість з них мають хімічний склад та не дешеву вартість.

Тому, в якості натурального, дешевшого та безпечного добрива для полуниці можна використовувати звичайний кристалічний цукор. Його солодкий смак полюбляють не тільки люди, але й полуниця. Цукор чудово впливає на кореневу систему полуниці, поліпшує зволоження та харчування ягід, покращує її аромат й смакові якості. Цукор, також, захищає полуницю від різних грибкових захворювань та шкідників.

3 способи використання цукру для збільшення врожайності полуниці.

  1. Цукор можна насипати у ямки або грядки перед посадкою полуниці. Завдяки йому, в ґрунті утворюється сприятливе середовище для кореневої системи, що активізує її зростання.
  2. Можна приготувати цукровий розчин для обприскування полуниці під час її цвітіння. Для цього потрібно розчинити цукор у воді в співвідношенні 1:10. Цей розчин сприяє швидкому запиленню та зав’язуванню ягід, надаючи їм соковитості й солодкого смаку.
  3. Ягоди полуниці можна посипати цукром перед збиранням врожаю. Завдяки цьому, вони швидко дозрівають, а їх смак стає набагато кращий.

Дотримуючись цих простих та ефективних порад, отримаєте рясний, соковитий й смачний врожай полуничних ягід.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!