26 травня — святої мучениці Глікерії. Що має зробити в цей день кожна господиня

26 травня, православний світ відзначає день святої мучениці Глікерії. Відомостей про її життя збереглося мало. Народилася вона у 15 столітті й її батько служив старостою на одній з вулиць Новгорода. Тіло померлої Глікерії знайшли в 1572 році. Через 50 років після поховання, мощі залишились нетлінними. Після відкриття могили, люди почали одужувати від хвороб, що й стало причиною для канонізування святої Глікерії.

Традиції в цей день.

В народі свято отримало назву Лукера-комарниця через те, що вже починають з’являтися комарі. За повір’ям, якщо сьогодні вбити одного комара, то їх збільшиться одразу на цілу дюжину.

Якщо побачити сьогодні горобця та голуба, які б’ються за їжу — до сварки з сусідами.

Знайдені на вулиці гроші в цей день краще роздати нужденним, щоб залучити достаток в свій дім. За прикметою, сьогодні потрібно пірнути оголеним у відкрите водоймище, щоб протягом року мати міцний імунітет.

Цей день є вдалим для будування планів на майбутнє. Це важливо робити, щоб мати жагу до життя. Підготуйте блокнот та ручку й запишіть все, про що мрієте.Всі свої плани потрібно записувати, щоб бачити та мати змогу корегувати їх, тоді легше буде досягти запланованого.

Розплануйте весь наступний день та занотуйте справи, які слід зробити. Сюди можна додати все — від ранкових дзвінків рідним, до вечірнього скрабу в ванні.

Не пропускайте деталей та пишіть все, що потрібно зробити в поточний день.

Після цього потрібно виділити найважливіші справи, які не можна відкладати.

Таким самим чином потрібно планувати тиждень, місяць й рік. Їх так докладно планувати не потрібно, тому що це більш масштабні плани та цілі.

В кінці дня, тижня, місяця й року, потрібно підвести підсумки — на що знадобилося менше часу, а на що більше. Зробіть висновки та дотримуючись їх плануйте наступний день.

Згодом стане зрозуміло, що принесло користь, а що тільки заважало на шляху до мети.Народні прикмети в цей день.

Листя на березі скрутилося в трубочки — до дощової погоди найближчим часом.

Багато мошок в цей день, чекайте щедрого врожаю грибів.

Багато комарів — до гарного врожаю ягід.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!