22 травня — святої Рити. Вона є покровителькою усіх жінок та матерів. Що потрібно зробити в цей день

22 травня, православний світ відзначає день святої Рити Касійської. Народилася вона в Роккапорені, в родині бідняків. Через це її хотіли видати заміж за заможного чоловіка, який був жорстокою людиною на ім’я Паоло Манчіні.

Рита сповідувала християнську віру, чого не скажеш про її чоловіка та двох синів. Вона намагалася зробити все, щоб чоловік подобрішав. Однак, він не встиг, бо був вбитий ворогами. Сини хотіли помститися за смерть батька, свята постійно перебувала в молитвах, благаючи Господа покликати їх до себе, щоб вони не встигли скоїти тяжкий гріх. Бог почув її молитви й її сини загинули під час епідемії.

Після цього, Рита пішла служити в монастир. Їй не були раді, але дивом, вона потрапила в одну з капличок монастиря та сестри августинки не наважились піти проти волі Господа, тому Рита залишилася.

Під час свого життя, вона скоїла багато чарівних речей, тяжко працювала та виконувала всі накази настоятельки. Її віра була настільки міцною, що своїми молитвами вона зробила собі рану на чолі терновою колючкою, від якої розповсюджувався неприємний запах.Коли Рита померла, стигмат зміг змінити цей аромат на найприємніший в світі.

Рита вважається покровителькою жінок та матерів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!