22 червня — день Кирила. Що потрібно зробити кожній жінці, та чого просити у святого

22 червня, православний світ відзначає день Кирила. Він жив в 14-15 століттях, у Москві. Будучи ще юнаком, вирішив стати ченцем та працював пекарем в монастирі. Якось у своєму видінні він побачив Богородицю, що вказувала йому шлях до Білозер’я. Кирило вирушив туди та заснував в тому місці монастир, де 30 років був ігуменом.

Святитель Кирило проживав у 4-5 століттях, в Олександрії. Активно протистояв єресі, був дуже освіченою людиною та написав багато Богословських праць.

Традиції в цей день.

За повір’ям, сонце в цей день віддає силу землі. Люди, також, намагаються отримати сонячну енергію, тому проводять цей день надворі. Гарним варіантом буде піти всією родиною на пікнік в ліс або до водоймища.

Сонце на Кирила найспекотніше, тому люди бояться за свої врожаї. Щойно сонце зійде, потрібно помолитися та попросити, щоб не було занадто спекотно.

На свято люди вирушають за лікарськими травами. А ще, сьогодні проводяться ритуали від нечисті.Якщо на шляху зустрічаються лише невдачі, то все можна виправити за допомогою суниці. Скуштуйте першу ягідку та загадайте бажання й воно обов’язково здійсниться.

За однією з легенд, суниця раніше не давала плодів. Однак, маленький Ісус, гуляючи в лісі, зустрів кущ суниці та поцілував його. Відтоді на рослині щороку з’являються солодкі плоди.

А ще ці плоди володіють магічною силою.

Знахарі виготовляють з листочків, квітів, ягід та корінців цілющі настоянки. Незаміжні дівчата просять суницю допомогти знайти майбутнього чоловіка.

Ця рослина володіє доброю та світлою енергетикою. Потрібно зірвати в цей день декілька листків та носити з собою в кишені, щоб залучити достаток. Це принесе гарні зміни в життя, вдасться знайти хорошу роботу або просунутися вгору по кар’єрних східцях.

Щоб в родині був успіх, листочки суниці потрібно висушити та перев’язати рожевою стрічкою або ниткою, після чого повісити над вхідними дверима.

Ягоди суниці потрібно подрібнити та з’єднати із збитим білком яйця. Маска підійде для жирної шкіри обличчя.

Заваріть коріння та листя суниці. Це відмінний в’яжучий та сечогінний засіб.Приготуйте відвар з суниці, щоб зміцнити здоров’я. Для цього необхідно подрібнити 1 ст. л. сушеного листя та залити його стаканом окропу. Залиште на дві години, процідіть та вживайте перед прийомом їжі.

Можна приготувати чай з сушеного листя або ягід та пити при застуді.

Народні прикмети в цей день.

На небі багато зірок — осінь буде дощовою, але теплою.

Ясна та сонячна погода, але мурахи десь заховалися — до негожої погоди найближчим часом.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!