21 вересня велике свято: Різдво Пресвятої Богородиці. Що можна, та не можна робити в цей день

21 вересня, православний світ відзначає Різдво Пресвятої Богородиці. Батьки Діви Марії були благочестивими християнами, але тривалий час не могли народити дитину. Одного разу на свято Іоаким з’явився в церкві з дарами Господа, однак священнослужитель відмовився приймати їх та прогнав чоловіка за бездітність. Тоді Іоаким вирушив в пустелю та гірко плакав.

Анна також плакала в саду. Тоді до неї спустився янгол та дав обіцянку, що скоро у подружжя з’явиться донька, назвати яку потрібно Марією. В той же час янгол прийшов й до Іоакима та повідомив про те саме. Так й сталося, у подружжя з’явилася донька, яка отримала ім’я Марія й вона стала матір’ю Ісуса Христа.

Традиції в цей день.

Діву Марію вважають заступницею родини, тому свято являється сімейним. Християни йдуть в церкву, моляться святій та прохають миру для своєї родини.

Господині накривають святковий стіл з великою кількістю страв.

Свято велике, тому сьогодні грішити не можна. Забороняється важко працювати, прибирати та рубати дрова, інакше чекайте покарання. Не можна злитися та лаятися. Весь негатив проявлений в цей день повернеться втричі більшим негативом. Краще вирішувати конфлікти мирно. Не допускайте поганих думок та не дуріть нікого.Не можна викидати залишки їжі, краще віддай їх бідним або тваринам.

За повір’ям, сьогодні може здійснитися найпотаємніше бажання. Попрохайте здоров’я для себе та рідних, миру для родини й захисту від негараздів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!