14 травня — святого Єремія. Що потрібно робити, щоб в домі завжди водилися гроші

14 травня, православні християни відзначають день Єремія. Народився він ще до Різдва Христового та був старозавітним пророком. В п’ятнадцятирічному віці був закликаний на пророчу службу до Господа. Святий зміг передбачити руйнування Єрусалиму та як опустіє Єгипетська земля. Він розповів про це людям, однак з нього лише сміялися та принижували. Кожне пророцтво здійснилося при його житті. Єрусалим був розграбований військом Навуходоносора, а юдеї Єгипту були знищені вавилонським царем.

Традиції в цей день.

В цей день люди проводжають весну та зустрічають літо. Починаються важкі польові роботи.

За повір’ям, Єремія в цей день запрягає небесну колісницю та вирушає на поміч хліборобам.

В посівний день не можна позичати або давати щось в борг. Також, потрібно зайнятися генеральним прибиранням оселі та викинути весь непотріб. Тоді в будинку пануватиме мир та злагода.

Мотлох притягує негативну енергетику та безгрошів’я. Гардероб, також, потрібно оновлювати щороку, щоб в ньому не накопичувався негатив. Інакше прийдуть в дім хвороби, квіти будуть гинути, постійно не вистачатиме грошей та не буде радості.

Речі в гарному стані можна віддати на благодійність в церкву або дитячий будинок.Є речі, від яких слід в цей день обов’язково позбутися:

  • В’ялі рослини, композиції з сухоцвітів.
  • Бите скло.
  • Одяг, який давно не використовується.
  • Прочитані газети та журнали.

Народні прикмети в цей день.

Погана погода — до суворої та холодної зими.

На дворі ясно, чекайте щедрого врожаю.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!