13 березня — святого Василія. Що потрібно зробити в цей день, щоб отримати захист від усього злого

13 березня – православний світ відзначає день Святого Василія. Проживав він у Візантії в 8 столітті. В одному з монастирів Константинополя пройшов обряд постригу в ченці. Був учнем, а згодом й сподвижником Прокопія Декаполіта. Під час гонінь на християн, обох схопили та жорстоко катували.

Традиції в цей день.

Селяни в цей день ходили в ліс за сосновою гілкою. Її потрібно було принести додому та зберігати протягом року, щоб залучити здоров’я й порозуміння в родину. Також, хвойні гілки очищають повітря та енергетику.

Також, в лісі можна зібрати соснові бруньки, щоб потім приготувати з них цілющий відвар та використовувати при застудних захворюваннях.

В цей день варто поділитися зі своїм янголом-охоронцем проблемами та попросити допомоги. В будь-яких важких ситуаціях люди звикли звертатися за допомогою до Вищих Сил. Після народження, у кожної людини з’являється свій захисник, який знаходиться поряд все життя. Цей дух неможливо побачити, але він слідкує за своїм підопічним та направляє його на правильний шлях. Можна попросити охоронця надати захист від небезпек та зла, навчити, донести молитви до Всевишнього й допомогти зрозуміти Божу волю.

Янголів посилають до людей з небес. Вони можуть чути внутрішній голос, читати думки та розуміти почуття. Якщо раптом хочеться поділитися тим, що сталося, а поряд нікого немає, можна тихенько поговорити зі своїм янголом-охоронцем. Перед сном, заплющте очі та подумки розкажіть все, що хвилює.

Щоб звернутися до янгола за допомогою, потрібно написати своє прохання на папері. Якщо захворіли, можна написати про це та попросити одужання. Також, можна писати про особисте життя та хвилювання, але при цьому не потрібно писати довгий лист. Потім візьміть його та помоліться до янгола-охоронця, а потім сховайте лист в затишному місці, щоб його ніхто не знайшов.

Народні прикмети в цей день.

Висить багато бурульок – до гарного врожаю зерна.

Йде дощ, чекайте дощового літа.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!